«З Україною в серці»

 24 червня у бібліотеці-філії № 1 панувала особлива атмосфера патріотизму, творчості та нових знань. У межах реалізації проєкту «Книжкове літо: читаємо, мандруємо, мріємо!» відбувся захід  «З Україною в серці», приурочений до Дня Конституції України. На гостину до книгозбірні завітали вихованці загону № 4 «Невгамовні козачата» пришкільного табору «8 і Ко» (КЗ «Вінницький ліцей № 8») разом зі своїми наставниками — Тетяною Левченко та Дар’єю Демко.Програма зустрічі була насиченою та інтерактивною. На початку заходу працівники бібліотеки підготували для маленьких гостей майстер-клас «З Україною в серці». Діти власноруч створювали яскраві патріотичні сувеніри з ниток. Кожен учасник отримав не лише унікальний оберіг, зроблений із теплом та любов’ю, а й незабутні емоції від творчого процесу.

У заході прийняла участь письменниця та тренерка Подільського центру прав людини Оксаною Яцюк. Вона презентувала дітям свою книгу «Твій інтернет. Секрети безпеки онлайн». Авторка на прикладі пригод п'ятикласників, які використовують мережу для навчання та розваг, але іноді потрапляють у пастки, розібрала з дітьми головні правила безпеки в інтернеті.

Оскільки захід був присвячений Дню Конституції, юні «козачата» значно поглибили свої знання про Головний Закон нашої держави: дізналися більше про свої права та обов'язки як маленьких громадян України, ознайомилися з яскравою книжковою виставкою «Книжкове літо», де були представлені найновіші літературні надходження бібліотеки для дітей.




















Коментарі