Славетні земляки


21 жовтня в краєзнавчій залі бібліотеки відбулась презентація книжкової виставки "Славетні земляки". Подільська земля щедро обдарована талановитими фахівцями з різних галузей знань та діяльності. На виставці представлені книги та періодичні видання, що висвітлюють життя, діяльність та досягення видатних земляків.


На Різдво вся Україна неодмінно співає "Щедрика"- всесвітньо відому обробку Миколи Леонтовича. Світла мелодія "Щедрика" стала справжнім гімном Різдва - головного свята всіх християн.


До уваги читачів представлені видання з  історії розвитку та становлення медицини на Вінниччині, нове й невідоме про знаних земляків - медиків, зокрема, про Миколу Пирогова, Степана Руданського, Данила Заболотного та багатьох інших.В різні роки на Вінниччині працювали і творили митці, які збагатили культурну скарбницю Подільського краю. 


Славетний Академічний міський камерний хор "Вінниця" тепер носить ім'я свого засновника Народного артиста України Віталія Газінського  та гідно представляє наше місто над Бугом і  нашу країну на міжнародних конкурсах і фестивалях.Коментарі