Жінка - мати берегиня

До Міжнародного дня сім'ї, який щороку відзначається 15 травня в бібліотеці був проведений захід "Жінка - Мати - Берегиня", на який завітали студенти Вінницького коледжу будівництва і архітектури КНУБА, групи 18-А1 на чолі з викладачем Юлією Валеріївною Малою.


Родина, дім, домашнє вогнище  - найголовніше в житті кожної людини. 
Відомий український педагог Василь Сухомлинський стверджував:  "Сім'я - це те первинне середовище, де людина повинна вчитися творити добро".В кожні родині зберігаються сімейні реліквії, які передаються нащадкам. Учасники та гості заходу ділилися розповідями про свої  родинні обереги, традиції, таланти та здібності, що отримали  у спадок від рідних.


Юлія Валеріївна Мала обожнює носити вишиванку, яку майстерно та з любов'ю вишила для неї улюблена бабуся. В ній  вона почувається затишно та комфортно, ніби відчуває позитивну енергетику та тепло рідної людини. Юлія Валеріївна також полюбляє вишивати та дарувати близьким вишиванки на добру згадку. 
Каморін Даніїл з гордістю продемонстрував присутнім реліквії своєї родини - світлини, та воєнні нагороди прадіда та прабабусі - учасників Другої Світової війни.


Гурзенкова Марина розповіла хвилюючу історію про вишиванку, яку бабуся почала вишивати до початку Другої Світової війни, а закінчила після поверненя додому з німецького полону.


Серед багатьох родинних оберегів, про які розповів студент Андрій Гріщенко, особливою пошаною в родині користується надзвичайно гарна скатертина, подарована батькам на весілля хрещеною матір'ю з щирою любов'ю. Вже традиційно багато років святковий стіл, за яким збирається родина, прикрашає ця  чудова скатертина.  


Мамин рушник та випікання "живого" хліба по старовинному рецепту бабусі - дорогі серцю обереги в родині Лідії Федорівни  Гнатенко.З великою любов'ю розповів про своїх батьків та родину  у новій книзі "Крізь терни" Заслужений діяч мистецтв України, художник, журналіст та письменник  Федір Панчук.


Олі Онісімовій передався у спадок від мами та бабусі прекрасний голос. Тому часто в їхній родині лунає українська пісня. Для гостей заходу студентка виконала улюблену пісню бабусі "Рідна мати моя".Коментарі