Леонтович єднає міста26 вересня в читальній залі нашої філії відбулась презентація книги "Леонтович єднає міста",та зустріч з упорядником видання Віталієм Михайловим, який приїхав до Вінниці з міста Покровська Донецької області. Створенню збірки посприяло знайомсво і творча співпраця автора з вінницькою поетесою Галиною Рибачук-Прач, та  шире бажання поєднати  поетів Вінниці та Покровська. Творчість видатного композитора та диригента пов'язана з нашими містами.  До створення книги також долучились автори з інших міст. 
Ця збірка об'єднала 42 авторів із 22 міст та 6 країн світу. Серед авторів - відомі у всьому світі герой України  Іван Драч та письменниця Ірен Роздобудько. До створення збірки поезії та прози також долучилися  12 вінницьких авторів.  Книгу, що побачила світ зовсім недавно  було надруковано у м. Харкові. Вона вже починає крокувати містами. В добру путь!
Галина Рибачук-Прач познайомила зібрання з автором та упорядником книги Віталієм Михайловим, якого запросила на презентацію книги "Леонтович єднає міста" до Вінниці                                   
На захід завітали шанувальники поезії, користувачі філії, вінницькі митці слова, автори збірки "Леонтович єднає міста".

                                    

                                           Віталій Михайлов декламує свою поезію
                                             
                                                                                          

                                     
                                          

   
                                               

                                   
     

                                   
    

    

    

    

    
Коментарі