Краса душі у музику і слово перелита


Тривають заходи літературно-мистецького проекту "Шевченківські вечори", які для вінничан та гостей нашого міста готують та проводять міські бібліотеки. 7 серпня на площі Тараса Шевченка відбувся літературно-музичний захід "Краса душі у музику і слово перелита", який підготували бібліотеки-філії №1,5,8 та 12 міської централізованої бібліотечної системи. Щедро рясніє земля наша талантами. До нашого заходу приєдналися талановиті відомі майстри, аматори та користувачі бібліотек міста.

Ведучі літературно-мистецького заходу "Краса душі у музику і слово перелита" бібліотекар бібліотеки-філії №1 Лемешко Лариса та користувач бібліотеки Вадим Письменний

Звучить щира українська пісня, зігріваючи душу та бентежачі серце у виконанні народного аматорського колективу "Осінні барви", художній керівник Луцишин Леонід ОлексійовичМайстрині Подільського народного університету Культури проводили для бажаючих майстер-класи рукоділля та дивували присутніх чудовими виробами


Музичні вітання від найменшої учасниці заходу талановитої Настуні КосичЕмоційний виступ поета, члена Вінницької обласної літературної студії імені Василя Стуса Анатолія МартинюкаКористувачі бібліотеки-філії №12 Дрибущак Тамара Федосіївна та музичний дует "Вечірні зорі"

Виступають: член Вінницького куреня гумористів ім.Степана Руданського Цимбал Віктор Олексійович, поет - член Вінницької обласної організації Національної спілки письменників України Петро Гордійчук, та молода поетеса Паламарчук Дар'я. 

Процик Тамара Євгеніївна декламує вірші улюблених українськиї поетів

Виступають учасники студії історичного танцю"Eventail-Вінниця" 

Рядки з авторської збірки читає Цимбал Віктор Олексійович 

Коментарі