Смайлик надії30 серпня відбулись останні в цьому році "Мистецькі вихідні". Ми прощались з літом, канікулами, суботніми зустрічами з друзями у затишному бібліосаду. Ми зібрались відзначити "День Смайлика" та День Знань. Посмішка - це впевненість, що все буде добре! Посмішка - це завжди підтримка! Якщо ти щиро посміхаєшся, тобі посміхаються у відповідь.
До уваги наших відвідувачів ми підготували книжкову виставку до Дня Знань, майстер-клас по виготовленню браслетів-оберегів та конвертів для листівок бійцям АТО, виставку творчих робіт читача філії Васильєвої Світлани, смачний пиріг " Смайлик", який спекла головний бібліотекар Гнатенко Лідія Федорівна. Гості "Мистецьких вихідних" з задоволенням пригощались смачним короваєм - смайликом.

Книжкова виставка до Дня Знань

Виставка творчих робіт читача філії Васильєвої С. В.

Майстер-клас по виготовленню браслетів-оберегів та конвертів для листівок бійцям АТОСофійка Цимбалюк має надію, що її малюнок, (рука підтримки) сподобається захисникам

Аня Тхоржевська виготовила дуже патріотичний конверт та написала лист воїнам АТО

Даша, Саша та Ліза власноруч виготовили конверти, написали листи подяки захисникам АТО та сплели браслети-оберегиГості "Мистецьких вихідних" з задоволенням пригощались смачним короваєм - смайликом. 

Коментарі