Сусіди по планеті


Сьогоднішній захід був присвячений братам нашим меншим. На двох майданчиках - перед бібліотекою та у дворі зооветцентру (поруч з нами) - розгорнулося яскраве дійство. Конкурси, розваги, вікторини, майстер-класи, творчі виставки були розраховані на різновікову аудиторію. У нас, як і завжди, відвідувачі знайшли для себе багато цікавого та корисного, цей захід став ще одною нагодою реалізовувати свої таланти учням шкіл, студентам, людям старшого віку і навіть малюкам. Але першим гостем заходу стала чудова гарненька біла киця, яка обрала нашу територію для своєї домівки. Вона першою зустрічає наших відвідувачів. А ще до нас у гості завітав песик Джусик, теж біленький.

Традиційно до уваги відвідувачів була представлена однойменна книжково-ілюстративна експозиція, присвячена тваринному світу. Чудовим сюрпризом також для гостей став візит клоунеси Наталії із казковою вороною Каркушею з агенції свят "Джунглі". Вони приготували чудову веселу розважальну програму, в якій із задоволенням приймали участь не тільки діти, але й дорослі. Щоб продемонструвати свою любов до тварин, діти на майстер-класах виготовляли фігурки тварин, малювали домашніх улюбленців на конкурсі малюнку, приймали участь у веселій зоовікторині.

Джусик отримав приз глядацьких симпатій.


Майстер-клас по виготовленню м'якої іграшки вперше проводить наша нова читачка Наталія

Карина Бориско вирішила - всі іграшки чудові


Лариса Василівна Лемешко проводить зоовікторину

Конкурс малюнку

Я провожу майстер-клас з боді-арту

Клоунеса Наталка та ворона Каркуша стали приємною несподіванкою для гостей святаЗа умовою цієї гри треба було пройти крізь тунель із тканини. Дітям дружно допомагають батьки

Коментарі