Рецепти здорового харчування


Сьогоднішній захід було присвячено темі здорового харчування. Мета заходу — відновлення інтересу до традицій здорового збалансованого харчування, до стародавніх рецептів української кухні. Численні відвідувачі мали змогу ознайомитися з історичними традиціями українського харчування. Активними учасниками підготовки та організації свята стали самі відвідувачі бібліотеки. Вони принесли не тільки плоди, вирощені на своїх присадибних ділянках, але й посуд, в т. ч. старовинний, а також власноруч виготовлені кулінарні шедеври. Свято вдалося на славу!
Українська народна кухня є культурною спадщиною нашого народу, такою ж, наприклад, як мистецтво. Українська кухня створювалась протягом багатьох віків, тому вона в певній мірі відбиває історичний розвиток українського народу, його звичаї, традиції та культуру. Остаточно національна кухня українців склалася на початок XIX ст., що пояснюється тривалістю і складністю процесу формування української нації і української держави…

Бабуся (Наталія Косич) знайшла у лісі лисенятко (Настуня Косич) та запросила її на свято

Лисенятко незвичане, а... музичне - грає на бандурі!

Каріна Бориско є автором цієї печі


Зіна демонструє свої поробки

Аня Паяцика демонструє свої вироби - одяг, рушник і ляльки-мотанки

Майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки


Комплект прикрас до свята Діана Шелестовська виготовила із полімерної глини

Аня Тхоржевська демонструє шедевр Діани

Лідія Гнатенко проводить майстер-клас з виготовлення хліба

Лідія Гнатенко демонструє незвичні помідори (вага кожного 1 кг). Їхвиростила на своїй присадибній ділянці Лариса Рибак

Лариса Рибак не тільки вирощує незвичайні плоди, але й готує чудові пиріжкиОксана Дячук запрошує на свято із короваєм (шедевр належить Людмилі Мельник, директору "Зооветцентра")

Коментарі