Офіційне відкриття Інтернет-центру за проектом "Бібліоміст"

Стрічку перерізають Валентина Балицька (заступник міського голови) та Наталія Морозова, директор Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва

В рамках проекту "Бібліоміст", партнерської робота IREX, USAID та Міністерства культури і туризму України, був оголошений конкурс "Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до інтернету". Його метою є підтримка ініціативних публічних бібліотек у впровадженні на їх базі нових бібліотечних послуг для користувачів з використанням вільного доступу до Інтернету.

Заявку на II раунд конкурсу (в тому числі для бібліотеки-філії № 1 ім. Н. К. Крупської) готувала Л. П. Домашевська, головний методист ЦМБ ім. І. В. Бевза. У лютому поточного року бібліотека в числі інших була оголошена переможицею конкурсу, а 6 жовтня відбулось офіційне відкриття Інтернет-центру.

На підтримку проекту "Бібліоміст" Фундація Білла та Мелінди Гейтс надала грант на суму 25 мільйонів доларів США. "Бібліоміст" співпрацює з Українською бібліотечною асоціацією (УБА), центральними та місцевими органами влади та бібліотеками на всій території України, щоб допомогти бібліотекам ефективніше задовольняти потреби місцевих громад завдяки навчанню та використанню сучасних технологій, виконавши такі завдання:
  • Обладнати бібліотеки технікою, щоб члени громад отримали кращий доступ до інформації. 
  • Навчити бібліотекарів користуватися новітніми технологіями, щоб краще обслуговувати відвідувачів. 
  • Сприяти розвитку ресурсної бази бібліотечної асоціації для ефективнішого представлення інтересів бібліотек та бібліотекарів. 
  • Заручитися державною підтримкою для визнання ключової ролі бібліотек в суспільстві. 


Зліва направо: Ольга Вергун (завідувач бібліотекою № 1 ім. Н. К. Крупської), Володимир Малінін (директор Закладу культури "Вінницька міська централізована бібліотечна система", депутат міської ради), Валентина Балицька

Валентина Балицька запрошує до Інтернет-центру самих дорогих гостей - юних вінничан, учнів та студентів навчальних закладів містаДіти прийшли з музичним вітанням


Музичне вітання від гурту "Мальви і чорнобривці"

Зліва направо: Ольга Вергун, Ніна Скорик (головний бібліограф ЦМБ), Ніна Браницька (провідний бібліотекар бібліотеки № 1 ім. Н. К. Крупської)
Експозицію дарів природи підготовали члени Клубу органічного землеробства

Коментарі